Укр
Додайте товари до списку бажань
0

Підставки і коврики під ялинку

Підставка для ялинки - яку вибрати? В асортименті магазинів ми можемо знайти як пластикові, так і металеві підставки, а також у вигляді квіткових горщиків. Що найкраще підходить для ваших потреб?

Пластикова підставка

Зазвичай це найдешевший варіант, легко доступний у стаціонарних та інтернет -магазинах. Він не дуже міцний або стабільний (ви можете спробувати додати до нього деяку вагу, додавши пісок). Це ідеальне рішення для маленьких живих дерев або штучних ялинок.

Металева підставка

Більш міцний, ніж пластик, але і трохи дорожчий. Він підходить тільки для живих дерев, оскільки гвинти вкручуються в стовбур. Набагато більш стійкий, ніж пластик, займає відносно мало місця. Його можна використовувати як для великих, так і для маленьких ялинок.

Горщики для ялинок

Ідеальне рішення, коли ми купуємо дерево з корінням і плануємо пізніше пересадити його в землю. Їх недолік - велика вага (пісок / грунт слід покласти в горщик). Вони також відносно великі, що означає, що вони займають багато місця. Однак з усіх пропозицій вони є найкращим стабілізатором для дерева.

Вгору