У перший рік життя діти розвиваються дуже швидко й інтенсивно. У районі першого дня народження вони починають робити самостійні кроки, свідомо вимовляють декілька основних слів, а в грі тренують рухові, пізнавальні, соціальні здібності. Вони дізнаються смак слів "так" і "ні", вивчають магію чисел і імітацію звуків. Є багато іграшок, які не тільки доставлять подарованому дитині величезну радість, але і стануть відмінними путівниками по світу навчання і гри. Відмінною можливістю для навчання і гри стануть іграшки, які грають для однорічної дитини. Інтерактивні іграшки 12 msc+ також дозволяють малюкові вперше познайомитися зі світом чисел, цифр і квітів, а також навчити першими словами або фразами. Грають іграшки для однорічної дитини, як правило, містять більше елементів, зосереджені на розвитку дрібної й великої моторики, заохочуючи різні форми діяльності.

 

Розвиток однорічної дитини

Дитинство швидко минає. Малюк змінюється, набуває нові навички та з незграбного дитини, залежного від опікуна, стає самостійною дитиною. Кожна дитина розвивається у своєму власному темпі. Один у віці року вже бігає по всьому будинку, інший обережно пересувається по меблях. Рано чи пізно він вирішує підкорити світ сам, і його не варто в цьому квапити. Тим не менш, ви можете розумно підтримати, пропонуючи цікаві заняття або активуючі іграшки. Гра робить однорічної дитини все більш веселим, його все більш здатні пальці охоче натискають, крутять і використовують функції, заховані в іграшках.

 

Топ 5 інтерактивних іграшок для однорічної дитини

1. Іграшки Linkimals Fisher Price

Іграшки з серії Linkimals , забавний Лінивець, солодкий мову, веселий Лось, мила Лама, мила видра, а також дві новинки: приємна Панда і симпатична Коала вкрали серце у багатьох малюків. Кожна з іграшок володіє індивідуальними властивостями, вчить різних речей, і коли вони зустрічаються разом, вони починають грати разом. Вони співають, сміються над своїми висловлюваннями, дають світлове шоу і навіть розмовляють один з одним. Все це робить навчання і веселощі нескінченним. Чим більше іграшок із серії ми збираємо, тим цікавіше веселощі. Іграшки підтримують здоровий розвиток дитини, покращують координацію рук і очей. Веселі мелодії і приказки приведуть дитини у світ музики, цифр, кольорів і форм, ніжний світло стимулює почуття.

 

2. Ноїв Ковчег Dumel Discovery

Dumel Discovery Ноїв Ковчег -це інтерактивний ковчег, який спонукає дитину грати разом. У набір входять 9 тварин, які за те, що вони правильно вписуються в своє місце на ковчезі, нагороджують дитину шумом, який вони видають. Поворачиваемый кермо управління запускає веселі мелодії і звуки, як кошика на палубі. Ковчег під час їзди імітує рухи "пливе по хвилях човна"" На даху є місце для домашніх тварин і піаніно з кольоровими клавішами. Іграшка вчить іменах і звуків тварин, форм і кольорів . Він виготовлений з високоякісного пластику, який стійкий до пошкоджень і гарантує відмінне розвага протягом тривалого часу. Яскраві кольори і деталізовані елементи привертають увагу дитини і спонукають його досліджувати світ разом. Існує можливість прикріплення шнура, яким може управляти дитина.

 

3. Музичний стіл Smily Play

Музичний стіл від Smily Play - ще одна пропозиція інтерактивної іграшки. Стіл гарантує багато годин стоїть веселощів в поєднанні з навчанням. Барвистий робочий стіл приховує безліч елементів, які активують маленькі ручки дитини. Літерний трек, по якому ковзає веселий грає Локомотив, музичне піаніно з кольоровими клавіш з підсвічуванням, розсувні елементи, кнопки, брязкальця стимулюють почуття малюка. Кожна сторона видає різні звуки і забезпечує різні розваги – ви можете прикидатися поїздом, грати на піаніно, дивитися в дзеркало або літати, як бджілка. Окремі елементи сприятливо впливають на розвиток дитини, заохочуючи активність . Іграшка розвиває когнітивні, психомоторні здібності, підтримує мовний і умузыкальное розвиток дитини, навчаючи новим поняттям, іменах і звуків.

 

4. Будинок Dumel Discovery

 

Dumel Discovery Cottage -це іграшка, яка пробуджує у дитини цікавість до світу. В ньому малюка чекає безліч сюрпризів, які забезпечать цікаву гру на довгі години. Веселі звуки, дитячі віршики і світло дають дитині можливість познайомитися з багатьма звичаями повсякденному житті. Дитина пізнає принцип причини і наслідки. У будинку немає нічого випадкового. Щоб почути певний звук чи віршик, дитина повинна вибрати і натиснути на відповідний предмет. Також навколишній котеджне сад запрошує малюка погратися разом. Котедж працює в двох режимах гри: дитячі віршики і звуки . Дитина почує рипучу двері, дзвін телефону або звуки пральної машини і плити. Іграшка виготовлена з міцного пластику з яскравими і довговічними квітами. Він відмінно підійде в якості ідеї подарунок як для хлопчика, так і для дівчинки. Будинок відкриттів сприяє навчанню повсякденної домашньої діяльності, вчить логічному мисленню і стимулює уяву.

 

5. Збірка Оповідань Vtech

 

Казка - відмінна пропозиція для першого читання для однорічної дитини . Спеціально розроблені сторінки захоплюють уяву і допомагають досліджувати світ. Барвисті картинки, освітлені тварини, рухомі елементи для переміщення і веселі, цікаві казкові пісні доставляють масу задоволення і задоволення. Книга мудрим і доступним способом стимулює почуття. Казка сприяє розвитку, допомагає дитині розвивати тактильні переживання і пізнавати навколишній світ. Книга також підтримує розвиток зорово-моторної координації.