Вже сидять і початківці діти з цікавістю спостерігають за навколишнім середовищем. Вони мають справу з кожним цеглою, буклетом і навіть утилітарними предметами. Їх цікавість до світу настільки великий, що було б помилкою забороняти це. На щастя, у наші дні існує великий вибір інтерактивних іграшок. Зазвичай у них є кілька кнопок, які активують музику, вірші або навчання в декількох режимах. Інтерактивні іграшки можуть навчити дітей першим буквам і цифрам, а також звуків тварин або новим мелодіям. Дослідження показали, що діти, які використовують інтерактивні іграшки, які відповідають їх віку, краще розвиваються з точки зору моторики, оскільки вивчення кнопок на іграшці вчить їх правильного і міцному захоплення. Подивіться хіти 2023 року серед інтерактивних іграшок для малюків.

Linkimals - інтерактивний Білий ведмідь Фішер Прайс

fot. materiały prasowe Fisher Price

 • Рекомендований вік: від 18 місяців
 • Ціна: ок. 2750 грн.

Білий ведмідь із серії Linkimals від Fisher Price - одна з найцікавіших новинок 2023 року серед інтерактивних іграшок. Це сортувальник з кольоровими формами, який додатково має освітлену морду і видає веселі звуки. Його інтерактивна функція включиться в той момент, коли всі блоки потраплять в потрібне місце. Ведмідь має до 65 різних пісень, мелодій та звуків, а також фрази, які вчать кольору і форми. Він відмінно підійде для подарунка і стане гарантією відмінного веселощів в поєднанні з навчанням.

Linkimals – інтерактивна іграшка sowa Fisher Price

fot. materiały prasowe Fisher Price

 • Рекомендований вік: від 18 місяців
 • Ціна: ок. 3000 грн.

Інтерактивна освітня сова з серії Linkimals від Fisher Price - Ще одна новинка 2023 року серед іграшок – вона з тієї ж серії, що і полярний ведмідь. Музична сова на її тулуб і крилах має кнопки, які активують різні функції. Освітня сова-гра обов'язково принесе кожному малюкові масу задоволення і дозволить дізнатися не тільки букви, цифри і нові пісні, але і викличе посмішку завдяки світловим ефектам.

Великий освітній ксилофон Fisher Price

fot. materiały prasowe Fisher Price

 

Куля розумника від бренду vTech

Фото прес-релізи vTech

 • Рекомендований вік: від 6 місяців
 • Ціна: ок. 2400 грн.

Розумний і барвистий шар для повзання від бренду vTech - чудова новинка 2023 року, яка вже підкорила серця багатьох малюків. Куля розумника розважає і навчає, а крім того радує зір світловими ефектами. Він не тільки має 2-ступінчасте регулювання гучності, але і містить до 50 різних звуків, які ефективно активують вашого малюка для гри. З допомогою хитрої кулі дитина дізнається про основні літери і цифри, а також імена широко відомих тварин і, крім того, буде ефективно тренувати дрібну моторику.

 

Гладкий килимок від бренду vTech

Фото прес-релізи vTech

 • Рекомендований вік: від 9 місяців
 • Ціна: ок. 2220 грн.

Малюки з самого раннього віку люблять предмети, якими користуються дорослі. Пульт дистанційного керування для телевізора, клавіатура для комп'ютера або панель для консолі є для них надзвичайно привабливим елементом веселощів. Щоб захистити дитину від бактерій, а обладнання від пошкоджень, ми рекомендуємо спритний інтерактивний килимок від бренду vTech , який порадує будь-якого любителя електроніки. З милими домашніми тваринами дитина дізнається цифри, літери, а також кольору під час веселих ігор, що підтримують рухові функції і зорово-моторну координацію. Спритний пэдд відмінно підійде для подарунка на перший день народження як дівчинці так і хлопчику.

Інтерактивна Коала від бренду Epee

 

Фото прес-релізи Epee

 • Рекомендований вік: від 2 років
 • Ціна: ок. 3300 грн.

Плюшевий ведмедик рекомендується вчитися і обніматися. Цей веселий інтерактивний талісман - не що інше, як коала з серії Milusie від бренду Epee. Варто відзначити, що це одна з новинок, яка в 2023 році поповнила ряди іграшок для малюків, а в серії ми також знайдемо кошеня і кролика, які пропонують ті ж функції, що і коала. Рухливі лапки під час гри притискаються до дитини, вчать любові і ніжності і, крім того, благотворно впливають на пізнавальні здібності. Іграшку можна годувати, гладити або обіймати-коала відплатить своїми сяючими щоками.

Електронні барабани від бренду Dumel

Фото Прес-релізи Dumel

 • Рекомендований вік: від 12 місяців
 • Ціна: ок. 2220 грн.

Музична розвага-це супер-задоволення, про це знає кожен малюк. Завдяки інтерактивної електронної перкусії від бренду Dumel дитина не тільки пізнає традиційний спосіб використання інструменту, але і відчує приплив радості, побачивши барвисті вогні, які прикрасять будь-яку гру. Інтерактивна іграшка має 2 рівня гучності і 3 режими гри. Він відмінно підійде для подарунка однорічному дитині або будь-якого іншого випадку.

Варто пам'ятати, щоб вибрати для малюка інтерактивні іграшки, які рекомендуються виробником та психологами у віці, тому що тоді ми уникнемо пробою, який, на жаль, не безпечний для розвитку.