У дітей віком від 2 років дуже часто з'являється бажання вчитися різним речам. Відразу після другого дня народження вони починають вчитися орієнтуватися у власному тілі, також вивчають напрямки та вчаться їх називати. Крім того, вони дуже активні та охоче займаються спортом чи танцями. Тому відповідним подарунком для них може стати танцювальний килимок.

Танцювальні килимки - це електронні іграшки, які вчать координації та спритності. Вони також покращують фізичну форму. Залежно від моделі задоволення полягає в тому, щоб поставити ногу або покласти руку на ту частину килимка, яку показує пристрій, що прикріплений до нього. У разі правильно виконаного завдання танцюрист переходить на рівень вище, що пов'язане з складнішими для виконання завдань.

Дітям дуже подобається грати на танцювальних килимках, особливо якщо це супроводжується правильною музикою. Ось огляд килимків, які підходять для дітей старше 2 років.

Килимок для танцювального конкурсу «Тварини»
Якщо ваша дитина любить танці та тварин, це буде вдалий подарунок. Hobo Kids - це поєднання веселощів, гімнастики, тренування сприйнятливості та інтересу до тварин. Основне завдання – зберігати рівновагу, стоячи на одній нозі, нозі та руці або лише на руках. Дитина повинна це зробити, вставши в місце, вказане пультом керування на килимку. Ви можете грати поодинці або вдвох. Ви також можете розділитись на команди. Іграшка має 3 рівні складності.

Класична музична версія цієї гри також доступна Holiho. На килимку замість тварин цифри. У грі є 5 рівнів складності. На першому етапі символ, що натискається, вказує на панель управління. Цей рівень триває хвилину, дитина має можливість зробити 7 помилок, якщо вона припуститься менше – вона автоматично переходить на другий рівень, під час якого світлові підказки з'являються швидше та реакція має бути швидше. Третій рівень – це можливість одночасного використання двох доказів, четвертий – трьох, п'ятий – чотирьох.

Дитячі килимки
Килимки для малюків, що розвивають, мають безліч шарудящих елементів, які привертають увагу малюка. Багато з них також мають інтерактивні звукові елементи, наприклад приховані під матеріалом труби або кнопки, що відтворюють звук клавіш фортепіано. Серед популярних килимків трапляються ті, у комплекті яких є піаніно.

Килимки з фортепіано відмінно підходять як для немовлят, так і для малюків, адже піаніно можна використовувати незалежно від килимка. Гра на такому килимку не тільки приносить задоволення, але й сприяє розвитку малюка, особливо його моторики. Лежачи на спині, малюк спробує натиснути ногою на клавішу. На животі він намагатиметься витягнути руку, таким чином він тренує м'язи вставати, а потім пересуватися рачки.

До популярних танцювальних килимків. Завдяки входу USB або ТВ килимок дозволяє грати у танцювальні ігри на ПК. Він простий у використанні, не вимагає пошуку додаткових водіїв та приверне до розваг як молодших, так і старших домочадців.