Як підібрати новорічний декор, фігурки?

Новий рік – це чарівне свято, на яке всі діти чекають з величезним нетерпінням. Адже новорічної ночі вся сім'я збирається разом, навколо все блищить і переливається від гірлянд, мішури та бенгальських вогнів. Проте як красиво та головне затишно прикрасити будинок?

Святковий декор виконується у вигляді новорічних та різдвяних персонажів – Діда Мороза, Снігуроньки, Санта-Клауса, Ангела, тварин. Набирають популярності композиції, що відтворюють сцену Різдва Христового (Різдвяний вертеп).

Спочатку потрібно дізнатися, яких видів бувають новорічні прикраси.

Фігурка - тривимірний об'єкт, що зображає новорічних героїв.

Гірлянда - прикраса у вигляді ланцюга елементів, з'єднаних один з одним ниткою. Часто як елементи використовуються фігури, наприклад, ялинка.

Вінок - декор у формі кільця. Атрибут різдвяних свят.

Наклейка – плоске зображення на новорічну тематику.

Також зустрічаються декор у вигляді ліхтаря, штучного снігу та дерево з підсвічуванням, які також дарують тепле почуття затишку.


Також новорічний Декор має кілька призначень:

Інтер'єрна - повнорозмірна фігурка, яка встановлюється на підлогу. Є самостійною окрасою, призначеною для оформлення простору приміщення.

Під ялинку – відрізняється від попереднього типу меншими габаритами. Подібна фігурка разом із ялинкою/сосною утворює цілісну композицію.

Для вікон, дверей – компактний декор, що підкреслює зазначені елементи інтер'єру. Приклади таких прикрас: наклейка на вікно, вінок на двері.

Вуличний – великогабаритна фігурка для встановлення просто неба (вулиці, площі). Відрізняється стійкістю до низьких температур, снігу, вологи.

 

Матеріал та виконання важливо підібрати ретельно дивлячись на місце розташування.

Оскільки цілісні, монолітні фігурки краще підійдуть для внутрішньої прикраси. А для облаштування двору чи саду, я вам пораджу обрати надувні постаті.

Підбирайте декор за кольором виробу та підсвічування. Дуже важливо, щоб персонаж або прикраса вписувалися у вашу композицію.

Розміри:

Розміри фігурки залежить від призначення. Роблячи вибір, зверніть увагу на висоту виробу:

Модель під ялинку повинна поміститися у вказаний простір, інтер'єрна бути помітною в приміщенні, а вулична на відкритому повітрі.