Протягом багатьох років лялька Барбі була перевіреним подарунком на багато випадків життя. Перевірте, яка з моделей напевно викличе усмішку на обличчі вашої дитини та гарантує цікаву розвагу.

Ляльки Барбі вже багато років незмінно радують своєю унікальністю і є ляльками дівчаток у всьому світі, які найбільше обираються. Вони з'являються у багатьох серіалах, які дозволяють дітям ознайомитися зі своєю професією та звикнути до різних ситуацій, одночасно порушуючи табу та спонукаючи їх втілювати свої мрії у реальність. Ляльки Барбі – чудовий подарунок. Тенденції серед ляльок – топ найцікавіших наборів.

Лялька-лінивець Barbie Cutie Reveal Series 2 Fantasy Land

Набір ляльки Mattel Barbie Color Reveal з аксесуарами

Ляльки Барбі Екстра – унікальна серія, котра полюбилася дівчаткам уже багато років. Всі моделі мають свої унікальні комплекти одягу, завдяки яким дівчата зможуть відчути себе справжніми стилістами. Крім того, кожну ляльку супроводжує маленький вихованець. Які ляльки Барбі Екстра найпопулярніші?

Ляльки Барбі, завдяки безлічі серій та сучасному зовнішньому вигляду, роблять гру з ними унікальною та дозволяють розкрити не лише свої захоплення, а й створювати нові історії. Ляльки Барбі із серії Екстра виділяються на тлі інших завдяки цікавим вбранням, що захоплюють кольорами та дизайном. Це чудова ідея для подарунка на день народження або інше свято. Перевіряємо, які моделі є справжнім хітом.

Лялька Barbie Mattel GRN28 Extra Moda Sweet з аксесуарами

Ляльки Барбі Екстра демонструють неповторний і сміливий стиль ЕКСТРА в модному вбранні яскравих кольорів.

Кожна лялька Барбі має свій унікальний стиль. У кожному наборі є різні фігурки тварин, всі вони виглядають дуже мило і модно! Лінія Barbie Extra дозволяє дітям самовиражатися, експериментуючи зі стилем та захоплюючими кумедними моделями ляльок, яких можна приймати в різних позах. Ці ляльки готові до модної пригоди з блискітками, мармеладками, емоціями та приголомшливими зачісками, щоб справити враження, куди б вони не пішли.

Модна лялька Барбі Extra Fashion та вихованець

Барбі з плюшевим ведмедиком вражає пастельним одягом у фіолетових та рожевих тонах. Шуба в плямах та спідниця пліссе ідеально поєднуються один з одним. Рожеві гольфи завершують образ, а синя сумка-нирка дозволяє сховати необхідні аксесуари, наприклад телефон. Також привертають увагу довге гофроване світле волосся, що надає подиху свіжості та захоплення. Дівчаткам також сподобається плюшевий ведмедик, що додається, в навушниках-пончик